Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kézfejemen égő, zsibbadó...

A kézfejemen égő, zsibbadó érzést érzek, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Az ujjaim, néha a tenyerem is ég. Nagyon kellemetlen. Minimális zsibbadást is érzékelek.

Tudja valaki a választ?

előre is köszönöm:)


2010. aug. 19. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mit csináltál elötte? Terhelted? Ráültél?

...

2010. aug. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zöldséget pucoltam, de nem először. Hagymát is, de ezt sem először. Arra gondoltam hogy biztos a hagyma csíp, de ez még délelőtt történt h pucoltam. Azóta ég a kezem, legalább 30x kezetmostam ma, bekentem, de nem múlik. És fogalmam sincs mitől lehet.
2010. aug. 19. 01:29
 3/3 vargaBvarga7 válasza:

Lehet, hogy most lettél rá allergiás, ez az égés jele.

Ha csak úgy el kezd magától zsibbadni a kezed, az azt jelenti, hogy rossz az ember vérellátása, hiszen a kéz és a lábfej a legtávolabbi testrész ahova vér kerül... Az utóbbira az orvoslás a sok folyadék, lehetőleg oxigénnel dúsított, az elsőre meg az allergia vizsgálat, ha mégegyszer előfordul.

2010. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!