Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek most? Valami ötlet?

Mit tehetek most? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Az a problémám h nehezen nyelek, nem mandula gyulladás de valószínűleg abból indult ki, hogy nem jól lett kezelve és ráment a nyelőcsövemre. Voltam fül-orr-gégészeten és elküldtek laborba vér- és vizeletvizsgálat csak az a probléma, hogy 3 hét múlva lesz meg az eredmény.Addig mit tudok tenni, hogy javuljon az állapotom?(nagy valószínűséggel garatgyulladás ami kezd rámenni a tüdőmre)köszönöm a válaszokat
2010. aug. 18. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen hely az ahol egy labort 3 hét alatt csinálnak meg? Kongoban élsz?
2010. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. Nálunk másnap lehet menni az eredményért, pedig nem nagy város...
2010. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érden lakom itt is lehet menni egy részéért,de csak akkor mehetek vissza a dokihoz ha az összes lelet meg van.És vérvételen azt mondták, hogy az egyik 10 munkanap mire megcsinálják erre a másik közbe szólt,hogy van az 3 hét is. Szóval több vizsgálatot csinálnak és az egyik 2-3 hétbe bele telik a többi leletemért már holnap megyek
2010. aug. 18. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
miért csak akkor mehetsz vissza, ha meg van az összes lelet? Én ha meg kapom, és szarul vagyok, akkor vissza megyek a már meglévő eredményekkel. Pl. tüdőszűrésre is kérhetsz beutalót.
2010. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fül-orr-gégészeten a doki mondta hogy az összes lelettel menjek... Nem tudom hogy mi van, itt elég érdekes a közegészségügy
2010. aug. 18. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor menj el a házi orvoshoz és mond el amit itt a kérdésedben is. Biztosan el fog küldeni, tüdőszűrésre is, és még akár valami gyógyszert is kapsz, mire vissza mész a fülészetre, még javulhat is. De vidd a házi dokihoz a meglévő eredményeket is.
2010. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!