Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Laktóz vagy glutén miatt...

Laktóz vagy glutén miatt lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok és nagyjából, olyan 13 éves korom magasságában kiütéses lett az arcom és a hátam. Azóta ilyen a bőröm. Voltunk bőrgyógyásznál vele többször, nem tudták megmondani, hogy mitől lehetséges, azt javasolták, hogy várjunk, biztosan a kor miatt van, ez 3-4 éve volt(Azóta, mintha kevesebb lenne valóban, de nem sokkal). Sok krémet, gyógyszert próbáltam már, de semmi. Olvastam egy cikket, hogy Laktóz és glutén miatt is előfordulhat az ilyen és most 3. Napja nem eszem/iszom tejtermékeket. A kérdésem igazából az lenne, hogy mennyire van ebben reláció, szerintetek folytassam és próbálkozzak vele tovább, hátha elmúlik, vagy hiába az egész "Kúra"?

2021. márc. 6. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Endokrinologushoz menj el először
2021. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy kivizsgálják az orvosok, nem szabad abbahagyni a glutén és laktóz fogyasztását.
2021. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziia

Én gasztroenterológushoz mentem

Szedtem ezer fajta gyógyszert az arcomra és mindig kiújult

Aztán kiderült, hogy glutén érzékeny vagyok

Kb egy hónapja leálltam a glutén el, észre vehető a változás.

De szerintem te is menj el orvoshoz először, addig egyél amit akarsz mert csak úgy tudják kimutatni

2021. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!