Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy zajlik az iskolákban a...

Hogy zajlik az iskolákban a végbélvizsgálat? Egyáltalán van ott ilyen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Az sikola nem korház, nem vizsgálják a végbeled, max a gerincferdülést, látást, vérnyomást, ilyen általános dolgokat.
2008. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Még sosem hallottam ilyet, hogy suliban a végbeledet vizsgálnák! Milyen perverz emberek vannak ott vagy miért kell ezt?! Nálunk sose volt ilyen.
2008. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
análisan
2008. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
felháborító h ien emberek kérdeznek ide be PERVERZ
2008. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy sem zajlik a suliban ilyen, mert nincs. Valakinek a vegbelet csak indokolt esetben vizsgaljak meg.
2008. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Nincs ilyen az iskolákban, de gondolom, ezt te is tudod.

(Ha mégis van, akkor benyúlnak a seggedbe, és kifordítanak):-)

2008. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
A seggedbe akarod feltenni a puskát? Vagy miért kérdezel ilyen ökörséget?
2008. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen orvosi vizsgálatot, ami az iskolában történik, csak a szülőlk előzetes hozzájárulásával lehet végezni!

végbélvizsgálat pedig egyáltalán nincs az iskolai rutinellenőrzések között.

2008. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A felsőbb évesek etettek be titeket ezzel az ökörséggel? Az 5. osztályos húgom falfehéren jött haza tegnap, mert a nyolcadikas lányok azt mondták nekik, hogy jövőre nőgyógyászati vizsgálat lesz a suliban. Én akkorát röhögtem rajta, mert az én időmben ugyanezt még úgy játszották el, hogy nyolcadik osztályban lesz nőgyógyászati vizsgálat.

Szerintem te egy nagyon csúnya tréfa áldozata vagy. És nyugi, nem tartanak végbélvizsgálatot iskolában.

2008. dec. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Végbélvizsgálat 100% hogy nincs.

Max. a golyóidat és a makkodat nézik meg:D (ha fiú vagy), bár az eu-ban már szerintem ezt sem tehetik engedély nélkül. A 90-es évek elején, amikor én voltam általános iskolás ezt még elvégezték.:S (Hát én személy szerint elég megalázónak tartottam, hogy libasorbasorba állítottak minket és az orvos előtt mindenkinek le kellett tolni a gatyáját, az meg megtapogatta a mogyikat, hogy megnézze leszálltak-e, + felhúzta a fitymát, hogy megállapítsa van-e fitymaszűkület) Ez csak ált. isk. első éveiben volt, utána már nem. Ne aggódj, neked már csak a magasságod, súlyod, mandulád stb fogják vizsgálni valószínűleg.

2008. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!