Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piercing miatt vadhús nőtt a...

Piercing miatt vadhús nőtt a köldökömre. Mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés
A szúrás helyén van a vadhús,a köldököm belső oldalán.A másik oldala teljesen begyógyult.Eddig Tetránt használtam rá,de nem segített semmit,esélyes hogy még rosszabb lett tőle.Tegnap óta 70%-os alkohollal kezelem és Bepantennel.Már nagyon régóta,talán már egy éve annak hogy ránőtt,de nem múlt el.A mostani cuccokkal (alkohol,kenőcs)lehet hogy visszahúzódik?Vagy le kell műteni?Ha igen, mennyiért csinálják?Azt hallottam hogy a TB állja..ez igaz?
2010. aug. 18. 03:07
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a piercing még mindig megvan,nem vettem ki,és nem is szeretném
2010. aug. 18. 03:08
 2/3 anonim ***** válasza:
sebész bácsi megoldja
2010. aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza oda ahol szúrattad, és ott majd segítenek. Legalábbis ahol én szúrattam ott mondták, hogy ha baj van menjek vissza és segítenek. :) De szerencsére semmi baja nincsen, 70%-os alkohollal kezeltem csak.
2010. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!