Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erre most mit mondjak?

Erre most mit mondjak?

Figyelt kérdés
Gyermekem azzal a kérdéssel jött hozzám,hogy a köldökünk belül csatlakozik-e valamihez?Mert ugye születésünkig van a köldök zsinór amin megy a "rántott hús esszencia".Majd elvágva,a csonk leszárad és marad utána egy mélyedés.
2010. aug. 17. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a válasz rá, hogy nem:)

Azt is elmondhatod neki, hogy volt ott egy "madzag", ami összekötötte őt veled, mikor a hasadban volt. Bár nem tudom mennyi idős:) De az ő hasában már nem folytatódik a zsinór, ezt gondolom te is tudod. A terhes nőknek szépen látszik:D

Régebben mindig kíváncsi voltam, milyen egy köldök "belülről", aztán alaposan megnézegettem egy terhes nő hasán:D

2010. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:D:D:D:D Az apa vagyok nem az anya.:D:D

No de arra lennék kíváncsi,hogy mostanság mi a helyzet?Születés után.A köldökön belül mi a történés?Mert gondolom nem a hasba ment a vér meg minden hanem csatlakozott a vérkeringéshez.Utána mi történik belül?

Lehet nem vagyok érthető,de nem vagyok "szakma" beli.

2010. aug. 18. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!