Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl sok aszpartám a rágóban?

Túl sok aszpartám a rágóban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

azt olvastam hogy a legtöbb rágó ugyan cukormentes de van benne aszpartam vagy mi és nem túl jókat olvasttam róla. na most nem akarok túl sokat megenni napi 2 rágó az sok??


2010. aug. 17. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ha fenilketonuriád van, akkor ne egyél aszpartám-tartalmú cuccokat...egyéb esetben semmi bajod nem lesz tőle
2010. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az aszpartám mesterséges édesítőszer, nagy mennyiségben hasmenést okoz, de ahhoz nagyon sokat kéne enned. A napi kettő nem sok.
2010. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aszpartám is többféle van, szerintem. Az üdítőkben is megtalálható, gondolom elég nagy mennyiségben.

Rá van írva hogy hasmenést okoz, ez így van, annál aki érzékeny rá. Az üdítőkben és az Airwavesben lévő aszpartámtól nekem semmi bajom, az Orbittól 10 perc után wc a program...

2010. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!