Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg annyira fáj az epilálá...

Tényleg annyira fáj az epilálás? És ha igen akkor hogy lehet enyhíteni rajta?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:49
 1/7 BeerHunter ***** válasza:

Hát nekem barátnőm "belenyírt" egy kicsit a lábszőrömbe. Olyat sikítottam, hogy félreugrott.

Nem tudom hogy lehet enyhíteni.

21/F:)

2010. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ki lehet bírni. :) Egy idő után megszokja a bőröd. Hát..enyhíteni? Nekem sima, normális gépem van, tehát nincs benne semmi extra, de vannak olyan gépek, amik hűtenek, vagy lehet őket vízben is használni. :)
2010. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem...és neked piros pöttyök lesznek a lábadon? ill. ott ahol használod?
2010. aug. 16. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
én leszoktam fürödni, hogy megpuhuljon a szőr, aztán bekenem magam vékonyan testápolóval, annyival, amit gyorsan betud inni, aztán hintőporral leszórom magam, és mehet a dolog :) én lenn is epilálom, elsőnek kicsit kellemetlen volt, de nem fájt. :)
2010. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:O komolyan lent is? és mennyi idő alatt nő vissza ha meg szabad kérdezni?
2010. aug. 16. 22:10
 6/7 anonim válasza:

21:59-es vagyok:

Én csak a lábamon használom. Annyira bátor nem vagyok.:) Amúgy lesznek pöttyök, de nem sokáig. Szóval érdemes estefele csinálni. De én már voltam úgy, hogy reggel felkeltem, kb. 8 körül, leepiláltam a lábamat, mert du-tán mentünk valahova, de mire mentünk (kb. dél körül, 1 körül) már nem látszott semmi. Amúgy változó, hogy kinek mikor nő vissza. Én hetente szoktam epilálni, mert ugye a szőrszálaid nem egyenletes tempóban nőnek és így kevésbé fáj, mert nincs olyan sok..

2010. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

aha...szóval hozzá lehet szokni és érdemes hetente megcsinálni és elvileg jobb mint a borotválás


hát lehet neki állok...így akkor már csak a hangjától való besz*arást kéne leküzdeni és minden okés :)...köszönöm a válaszokat

2010. aug. 16. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!