Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasfájdalom brokkolitól?

Hasfájdalom brokkolitól?

Figyelt kérdés

A mai nap wste arra lettem figyelmes az ágyban fekudve hogy hirtelen elégge elkezdett fájni a hasam minden elojel nélkül. Ahogy felultem kicsit jobb lett de meg mindig nem volt az igazi. Miután elmentem wc-re úgymond egyszerre elég nsgy mennxiségű bélgáz is kijött felül is és alul is. Ez után sokat enyhült a hasfájás, de még mindig nem az igazi. Vacsorára elég sok párolt brokkolit megettem és úgy olvastan hogy az eléggé felfújhatja az embert. Ilyen még nem fordult elő velem, szerintetek érdemes ezzel foglalkoznom ha tüneteim masnapra elmulnak?

Válaszokat előre is Köszönöm!

22/F



2021. febr. 3. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmúltak a tünetek legkésőbb reggelre, és nem érzed, hogy több gond lenne, akkor nem érdemes ezzel foglalkozni. Sajnos átérzem, a brokkoli engem is puffaszt, és vigyáznom kell vele.. Ha lehetőséged van rá, csináltass intolerancia-tesztet.
2021. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A nagy Levin ***** válasza:
A brokkoli a káposztafélék családjába tartozik. Ide tartozik pl. a karfiol, retek,karalábé stb. is. Ezek fogyasztása fokozott gázképződéssel jár, ami okozhat bélgörcsöket. Ha a tüneteid néhány óra/ egy nap alatt elmúlnak akkor szerintem nem érdemes foglalkozni vele.
2021. febr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!