Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak hason tudok elaludni mi...

Hasasasa kérdése:

Csak hason tudok elaludni mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és fiú ha ez is számít de állandóan és akárhol csak hason tudom átaludni az éjszakát és így a legkényelmesebb számomra elaludni a leghamarabb háton fekve abszolút nem jó pedig azt halottam így a legegészségesebb de még oldalt fekve is csak nehezen tudok így elaludni ha még is akkor félig hason vagyok ennek valami genetikája van vagy mi lehet ez???
2010. aug. 14. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi extra, neked így kényelmes, ennyi. Nem kell mindent túlbonyolítani vagy valamit mögé képzelni :)
2010. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el tudnál háton is ha a hasadra tennél egy nagy pihe-puha párnát, és azt ölelgetnéd.
2010. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Biztos agytumor...
2010. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En is legtobbet hason alszom. Nyugodj meg nincs semmi bajod:D

15/L

2010. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
23:23: Én azt hallottam h a csajoknak nem tesz jót. A mellük lelapúl:(
2010. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En nem hallottam errol, de nekem igy kenyelmes. Amugy en nem csak mindig hason alszom, mert ritkan mashogy is:D
2010. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat...


látom nem ritka így aludni :D

2010. aug. 15. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!