Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen esetben?...

Mit lehet tenni ilyen esetben? Egyáltalán tegyek valamit?

Figyelt kérdés
2 hete kórházban voltam,plasztikai műtéten.több mint fél millió forintot fizettem,ezért elvártam volna teljes odafigyelést és egy kis segítőkészséget is.Az orvosom és nagyon sok nővér is rettentő kedves volt,minden hálám az övéké,viszont volt egy "nővérke" akiről nem mondhattam ezt el.Kértem tőle fájdalomcsillapítót,azt mondta nem ad,mivel normális,hogy fáj.Majd rám parancsolt,hogy kelljek ki az ágyból,de úgy,hogy nem akart segíteni,mivel meg kell szoknom,hogy egyedül kelljek fel.Mikor látta,hogy mennyire nem megy(mellműtétem volt)megfogta a kezem és szó szerint felrántott.Aztán mondta,hogy most sétáljak egy 5 percet a szobámban egyedül,hogy menjen ki belőlem az altató.Ő karbatett kézzel állt és figyelte,hogy megyek.Nem segített semmi.Majd mikor már majdnem összeestem és nagy nehezen odasétáltam az ágyhoz,és lefeküdtem rá,elkezdett mindenfélét mondani,hogy mennyire nyámpic meg hisztis vagyok blabla...én megértem,hogy fel kell kelnem és sétálnom,de legalább támogatott volna,mert 2 lépés után már szédültem,hányingerem volt.Akkor annyira gyenge voltam,hogy nem volt erőm vitatkozni,se balhézni,és még nem is voltam teljesen magamnál.(kedd este műtöttek,ez olyan szerda 10-11 körül lehetett).Aztán még be is gyulladt a sebem,lázas voltam,és nem nagyon foglalkoztam ezzel.De mikor a héten voltam kötözésen,és szembejött velem,és gúnyosan végigmért akkor elkapott megint az ideg.Rendben van,hogy nem neki fizettem ki ezt a pénzt,de akkor is ő azért van ott,hogy segítsen.vagy nem jól látom?(egyébként ez a bajai kórház sebészetén történt)
2010. aug. 14. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szimplán bunkó volt a nővérke. Biztos unja a munkáját és az embereket. Előfordul az ilyen. A főnökkel meg biztos kedves, aztán így nem fogják kirúgni sosem :)
2010. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt bírom.

Minek megy nővérnek, ha utálja az embereket, és elege van belőlük.

Egy jóérzésű ember nem bánik így egy beteggel, pláne egy nővérnek nem szabadna.

Én is hallottam már kórházba, öreg nénikkel úgy beszélte egyik másik mint a kutyával. :(

Még hallgatni is borzasztó volt.

2010. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a mandulaműtétnél volt egy ilyen, aki az orvosom magánnővére is volt a magánrendelőjében, kicsit nagy volt az arca.Az ilyennel nem kell foglalkozni, biztos valami műmelles gazdag cicababának tartott és ezért csinálta.

De tudok hasonlót más helyzetben

Ahová rendszeres járok vásárolni, ott van egy holt ronda vén banya pénztárosnő, aki még azért is szól, ha nem a kifilis zacskóba rakom a kiflit és minden alkalommal elmondja, hogy a kosarat nem szabad kivinni az áruházból, pedig az ember csak a 2 méterre lévő pakoló pultig szeretné elvinni..:-D

2010. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!