Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pici vérrel teli pöttyök a...

Pici vérrel teli pöttyök a bőrőn. Mi lehet ez? Normális?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy icipici porszemnyi, szabad szemmel alig látható piros pöttyök vannak rajtam néhol...a felkaromon pl egy kis csoportosulásban. Tényleg nem látszik,csak ha nagyon közelről nézem. Ha megnyomom, elhalványodnak pár pillanatra, mintha vér lenne bennük. Ez normális? Vagy valami betegségre utal?
2010. aug. 14. 17:02
 1/5 anonim válasza:
84%
fúú hallod. Ez egy nagyon ritka betegség. A neve endophronus panoleuthus. Ritka, de elő tud jönni a fiatalok körében. Amennyiben nincs kivizsgáltatva, igen hamar jelentős károsodáshoz vezet a szívben és a tüdőben. Továbbá pedig ezek a vérrögöcskék elfertőződhetnek.
2010. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne is törődj az előzővel!

Én nem hallottam még ilyenről,mármint,hogy lenne ilyen betegség.

Nem lehet,hogy csak kis hajszálerek,vagy valami?!

Szerintem,ha egyébként egészségesnek érzed magad,nem hiszem,hogy bármi probléma lenne.

De ha nem múlik el,nézettesd meg a háziorvosoddal,vagy menj el bőrgyógyászhoz,ha nagyon zavar,mi lehet az.

De nem hiszem,hogy valami túl komoly

2010. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Pestis.
2010. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem ugyanilyenek vannak a bőrömön :O sőt anyunak, meg tesómnak is... anyu elment vele dokihoz, de az lerázta azzal, hogy változókor miatt van... nos, akkor én is változókorban vagyok 20 évesen??
2010. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is 20 vagyok :) szóval akkor hamar jött a változókor
2010. aug. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!