Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van a fejbőrömön egy seb, ami...

Van a fejbőrömön egy seb, ami születésem óta, a fejemmel együtt nő. Mit tegyek? Lent több!

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám, hogy van a fejbőrömön egy seb, ami születésemkor egy fehér pötty volt, de elkezdett a fejemmel együtt nőni. Legutóbb mikor voltam bőrgyógyásznál, 2cm-es volt. Sajnos azt mondták hogy ezt minnél előbb ki kell vágni, de én halaszgatom a mai napig is, mert félek. Azt is mondták, hogy valószínű leborotválnak körülötte egy kis hajat, ami azért probléma, mert nagyon kevés, és vékonyszálú hajam van.

Viszont elkezdtem fontolgatni hogy elmenjek-e, mert hogy egyre több kis seb, vagy mini pattanás, vagy nem tudom mi, jelennek meg a fejbőrömön. Attól félek hogy terjed.


Van másnak is ilyen problémája? Ha igen, mit tettél ellene, vagy mit javasolsz?


NAGYON FONTOTS LENNE!! PLEASE!! előre is köszi


2010. aug. 13. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden hajmosás után öblítsd le a hajad csalán főzettel .A gyógynövények csodákra képesek,de hónapok is eltelhetnek,mire látványos hatása lesz.Azért megéri ezzel próbálkozni,mielőtt a doki nekiesne megműteni.
2010. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D És ezt a csalánöblítést el kell készíteni, vagy venni lehet? És ha igen, mennyiért?
2010. aug. 16. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!