Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most húzták ki a fogam egy...

Most húzták ki a fogam egy órája. Odaszorítottam a fogaimhoz azt a cuccot, ami felszívja a vért. Azonban most kivettem, mert megtelt az a valami. Most egy OB mini tampont szorítok a fogaim közé. AZ baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szerintem már semmi.A vér meg fog alvadi a fogad hején.Fontos,hogy ne szivogasd,addj neki idöt.Ma ne fogyassz tej terméket!Jobbulást!
2010. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nagyon vérzik.
2010. aug. 13. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd el áll.Ne piszkáld..
2010. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vérzik hívd fel a fogorvost!!


Nekem du 5 kor húzták ki a fogamat, este 8 kor még ömlött belőle a vér, felhívtuk, mondta, hogy menjünk vissza megnézi. Össze kellett varrni az ínyemet. 1 hét múlva kiszedte a varratokat. Ezzel nem szabad játszani!

2010. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
addig nincs baj a tamponnal amig nem csinalsz rola fotot myvipre, mert akkor memgy a napiszarra:D
2010. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én pálinkával öblögettem, össze is húzta szépen a sebet. Ja és pár nap múlva, vagy talán már holnap a fogad helyén fehér cucc lesz (bocsi, nem tudom máshogy), az normális, ilyen oxidációs folyamat vagymi:) nyugi
2010. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!