Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Nincs is...

Mitől lehet ez? Nincs is semmi bajom?

Figyelt kérdés
Mostanéba sokat vagyok szomjas és sokat járok wc-re 20-30 percenként,és hiéba iszok,úgy érzem,hogy ki vagyok száradva...,meg egésznap fáradtnak érzem magam,és a szemem is elhomáylosodik néha,pedig semmi baja nem volt a szememnek...gondoltam cukorbetegségre,de mér sokszor volt ez velem, és elmúlt,bár nem voltam ennyire fáradt,és nem volt rossza szemem:S csak mostanában
2010. aug. 13. 18:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Egyszerű,a szüleim nem akarják megmérni,szerintük csak kitalálom az egészet,stb... pedig apámnak van cukormérője,csak egy rohadt tű kéne:/ most annyira nem vészes,nem avgyok annyit szomjas,
2010. szept. 2. 17:37
 12/19 anonim ***** válasza:

Írjak a szüleidnek? Szerintem el kéne menned orvoshoz, és ehhez JOGOD van... Ha akarod, rábeszélem a szüleidet, ha megadod az emailcímüket.

Dr Dav

2010. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem kell,köszi,igazábólmár nem is érdekel,úgyse jó ebbe az életbe semmmi,rem, belehalok és akkor jó..
2010. szept. 2. 19:12
 14/19 anonim ***** válasza:

Na figyelj, azt hiszed, neked van a legrosszabb sorsod ezen a Világon? Azt hiszem, a következő videó magáért beszél: http://www.youtube.com/watch?v=H8ZuKF3dxCY

Nézd VÉGIG.... Annyit biztos értesz belőle, hogy "szeretem az életet. Boldog vagyok!"

És nézd meg az Ő sorsát...

Elhiszem, nem könnyű Neked sem. De nézd meg például ezeket a gyerekeket: [link] látod, mit kell hordaniuk?

Na fel a fejjel és minden rendben:D ;)

Mosolyogj egyet és meglátod, minden jobb lesz:D


Ui.: kitöltenéd?: [link]

és légy szíves, oszd meg az eredményt:) Ha nem akarod nyilvánosan, jöhet privátba is:D

Legyél boldog és máris minden jobb!:)


Üdv.:

Dr Dav

2010. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Most komolyan? ez tényleg depresszió teszt?:O vagy félrenyomtam vmit?akkor elküldüm orivibe,de egyáltalán az?:O
2010. szept. 2. 20:09
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy depresszió teszt, előző válaszod nagyon depresszáns volt. De van egy jobb depresszió teszt is: [link]

Kérlek, töltsd ki! Üdv:

dr Dav

2010. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

na ide beírom neked: az előzőét:Depresszió teszt

Eredmény: 31 pont


Önnél komolyan felmerül a súlyos depresszió gyanúja, ezért javasoljuk, hogy a diagnózis pontosítása és az esetleges kezelés szükségességének eldöntése miatt forduljon szakemberhez.


A Beck-féle depresszió-önértékelő skála szűrésre, illetve tájékozódásra megfelelő, de a depresszió diagnózisának felállítására nem alkalmas.


Amennyiben a teszt alapján úgy érzi, hogy Önnek vagy hozzátartozójának segítségre lenne szüksége, forduljon háziorvosához vagy szakorvoshoz.



A gyermekkori szénanátha tünetei

A szénanátha egyre gyakoribbá válik, napjainkban Magyarországon a lakosság 20-40 százaléka szenved valamilyen allergiás betegségben. Szénanátha már gyermekkorban is jelentkezhet, kialakulását csecsemőkortól kezdődően számos panasz előre jelezheti.


olvassa el cikkünket »



Az inkontinencia-betétek

A vizelettartási zavart, ha lehet, még kellemetlenebbé teszi a társadalmi megítélése, a vele járó szégyen. Míg pl. egy érszűkület akár társasági téma lehet, az érintettek mindent megtesznek ennek eltitkolására. A különböző betétek ebben segíthetnek.


olvassa el cikkünket »



Intimtornáról a chaten

Chatvendég-sorozatunkban Gottlieb Ildikóval beszélgettünk a gáti fittség megőrzésének, illetve megszerzésének fontosságáról.


olvassa el cikkünket »



Pszichiátriai betegségek



Nemzetközi kitekintőVastagbéltükrözést, ha nagy a pocak?

Kis elhízás, nagy érkárosodás

Kevésbé védik az egészséget a palackozott teák


...az allergiás orrdugulás

A futó kellemetlenségtől a szenvedésig

Allergiás? Kerülje az allergéneket!

Az allergia lépcsőzetes kezelése

Kettős hatással az allergia ellen

Nem látjuk őket, mégis gondot okoznak

Orrhosszal az allergia előtt

további témák:

...a szénanátha

...a fogínyvérzés Legjobb cikkeink



A méhek ajándéka, a nyáron gyűjtött kincs

Tíz dolog, amit érdemes tudni a fokhagymáról

Cukor helyett csodanövény, aminek hinni lehet

Orvosi szemmel: refluxbetegség

Meggylével az álmatlanság ellen

Az Önök szavazatai alapján az elmúlt 60 napban.

2010. szept. 2. 20:26
 18/19 A kérdező kommentje:
jaja azt nem akartamS:S na csináloma következőt..
2010. szept. 2. 20:26
 19/19 A kérdező kommentje:
Önnek valószínűleg komoly hangulatzavarai vannak, ezért azt tanácsoljuk, minél hamarabb forduljon szakemberhez, aki segíthet feltárni depressziója hátterét, és orvosolni azt.
2010. szept. 2. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!