Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most meg fogok halni???

Most meg fogok halni???

Figyelt kérdés

Már amikor ettem, akkor is ilyen fura volt az egész

Úgy éreztem hogy nehezemre esik a nyeles de igazából tok konnyen ment

Aztán mikor lefekudtem, utána konkrétan nem éreztem, ahogy levegőt veszek. Nem úgy értem, hogy nem jutott oxigén a tudombe, hanem hogy pillekonnyu volt az egesz

Aztán azt sem éreztem, hogy nyelek

Siman lecsúszott a nyálam, pedig azt azért érezni szoktam.

Meg mikor meg akartam igazítani a piercingemet, a fülem teljesen másik részén kerestem a kezemmel, de ezelőtt mindig megtalaltam.

Meg volt egy olyan, hogy a bal kezemmel nem éreztem semmit.

Bár az lehet az alagút szindróma miatt volt, legalábbis eddig amiatt volt ez a dolog a kezemmel.

Nagyon félek, hogy meghalok.

Lehet ez a büntetés azért, amiért mostanában néha gondoltam az öngyilkossagra?

Persze nem tudnám megölni magam, hiszen rettegek most is a haláltól. Csak úgy gondolkodtam rajta, hogy milyen lehet, hogy csinálnám, stb.

Igazából nagyon fáradt is vagyok, vagyis csak voltam, mert most olyan ideges vagyok, hogy sétáltam egy pár kört a házban, és teljesen felebredtem.



2020. dec. 26. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak pánik.
2020. dec. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%
Nem hiszem,hogy ez halálhoz vezetne.A meséltek alapján ez vagy nagymértékű fáradtság és bágyadtság,vagy akár egy kezdeti pszichológiai betegség.LEHET,de egyáltalán nem biztos,hogy pánikrohamod volt,olyankor az ember (nem mindig) nagymértékű halálfélelmet és menekülni vágyást érez,társul hozzá néha szédülés,hányinger,a test fölötti kontroll elvesztése,félelem,hogy ostoba dolgokat tennénk,esetleg hallucináció,heves szívverés,izzadás,kellemetlen érzés a mellkasban.De szerintem olvass utána szakemberek által írt cikkekben erről,nem akarlak megijeszteni feleslegesen.
2020. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Mindket oldalon fura az erzekeles?
2020. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha a kezemre gondolsz, akkor nem

Csak a bal oldalon van ez

2020. dec. 26. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!