Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kratomot hogy lehet edzéshez...

Kratomot hogy lehet edzéshez pötgetőként használni?

Figyelt kérdés

Ha például a lehető legnagyobb súllyal szeretnék guggolni, tud adni egy kicsit a teljesítményemhez?

Ha igen, milyen mennyiségben és milyen fajtát érdemes kipróbálni?


2020. dec. 25. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Háát szerintem erősebb nem leszel tőle :)

Inkább mentálisan pörget, és mondjuk jó vele monoton dolgokat végezni.

2020. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, függőséget okoz! Bajt okoz.A magyar törvény tiltja a fogyasztását.Ennyire az agyadra ment a Covid karantén?Normális embernek ilyen eszébe nem jutna. [link]
2020. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emberi fogyasztásra nem alkalmas!Inkább igyál helyette pálinkát.
2020. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már használtam rekreációs célokra, nem függtem rá.

Most se függnék rá, mert csak például egy nehéz edzés előtt használnám, ha segít a koncentrációban, felviszi a szívverést, stb.

Csak én nem értek hozzá, csak annyit tudok, hogy kis mennyiségben felpörget, de az nem tudom, hogy pontosan milyen mértékben, milyen formában és melyik fajta. Ezért kérdeztem egy jobban hozzáértő embert. Ha van itt kérem válaszolja meg.

2020. dec. 25. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindegyiknél van egy határ ami felett inkább leüt, és jön a sztondulás.

A fehérek azok amik inkább a pörgetős részben jók (vagy extrém nagy dózisban máshogy visznek el). A maláj fajták meg arra jók hogy kisebb dózisban is kiüssenek. Neked erre a célra én pl a White Dragont javasolnám. De kipróbálhatsz maeng da féléket is kisebb dózisban..

2020. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont úgy általánosan a kratom az nem erre jó. De ha már próbáltad akkor biztos tudod :)
2020. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!