Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valóban történhet olyan, hogy...

Valóban történhet olyan, hogy egy máj elpukkan és a végbélen keresztül távozik?

Figyelt kérdés

Állítólag megtörtént.

Tudom, Szenteste igazán aktuális a kérdés, de így az igazi.


2020. dec. 25. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Hogy.. Mi? Xdd

Elpukkan. Es vele egyutt a tarto inak/izmok stb is? Aztan raadasul belesetal a gyomorba, aztan emesztodes nelkul kijon.. Aha. Oke.

2020. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen nem lehet
2020. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ismerősöm testvére meghalt.

Alkoholista volt a pali.

Állítólag sokat ivott, aztán úgy találták meg, hogy tiszta vér volt minden és állítólag szétment a mája és amiatt tiszta vér ömlött mindehonna.

2020. dec. 25. 01:12
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Es honnan jott a ver? Mert ha a vegbelebol akkor inkabb valami gyomor/bel problemaja volt.
2020. dec. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, az alkoholistáknál sokszor halálok, hogy elfolyósodik a máj, és tulajdonképpen kikakilja a beteg.


Ez a melénás széklet. Állítólag a legbüdösebb anyag, ami csak egy emberből kijöhet.

2020. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nem kell azt írni, hogy nincs ilyen, csak azért, mert még nem hallottatok róla.
2020. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

5-ös, a melénás széklet egyszerűen azt jelenti, hogy véres széklet. Nem azt, hogy valaki kikakilja a máját...


Egyébként a máj és a gyomor vérerekkel van össze kötve, szóval valószínűtlennek tartom, hogy a máj "átfolyik" az ereken át a gyomorba

2020. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Húgom diplomás ápoló. Ő már látott ilyet, mesélte.


Nem tudom a pontos módját természetesen, de az a lényeg, hogy ki*** a máját. Igen.


Szerintem ne menjünk bele részletesebben, márcsak kegyeleti okokból sem!

2020. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Igen, van ilyen. Nővér vagyok, tegnap történt ilyen az osztályunkon. Teljesen lesokkolódtam. Autoimmun betegségben szenvedett a beteg, a mája elkezdte saját magát lebontani, és a Vater Papillán keresztül ürült a belekbe, pelenkázáskor máj darabok voltak a székletben. Az egész teste narancssárga volt már, hatalmas fájdalmai voltak. Holnap megyek dolgozni, már nem fog élni. :( :( :(
2022. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9! Én is leírtam,de lepontoztak 0ra...Úgy látszik, nem az igazságra kíváncsiak.
2022. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!