Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyerem van? Mit tegyek?...

Aranyerem van? Mit tegyek? Fontos, mert fáj!

Figyelt kérdés

Úgy 2 napja elkezdett viszketni a végbélnyílásnál. De már fáj is főleg akkor, ha leülök, helyet változtatok vagy, ha wc papírt használok. Megnéztem egy tükörrel és eléggé megijedtem. A végbélnyílás egyik oldalán találtam egy borsónyi duzzanatot. Olyan lilás színű, mint amilyen egy kidudorodó visszér. Találtam itthon Reparon kenőcsöt, bekentem. De nincs ráírva a használati utasításra, hogy napi hányszor kell bekenni?

És most mi lesz, azt olvastam, hogy ez kiszokott fakadni. Számítsak arra, hogy az egyik nap elkezd ömleni belőle a vér??

Tudom, hogy a legnormálisabb dolog orvoshoz menni. De nem fogok, történjen velem akármi, én nem mutatom meg a fenekem! Tudom, hogy csak meggyógyít az orvos, de akkor sem!

Megfog gyógyulni magától? És tuti, hogy vérezni fog, nem fog lehúzódni?

Gondolom ne piszkáljam vagy ne próbáljam kinyomni? Vegyek be valami fájdalom csillapítót, vagy van a Reparonnál jobb kenőcs?

És hány nap alatt múlik el ez az egész? Egyáltalán elmúlik, ugye nem kell műtét?

Idióták ne írjanak!


2010. aug. 12. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó a reparon kenőcs, vegyél hozzá reparon kúpot is. Egyél rostos ételeket, korpát, hogy ne legyen kemény a széklet. El fog múlni remélhetőleg. És ha lehet ne ülj sose sokáig egy helyben többé.
2010. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!