Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom (has jobb...

Mi lehet a bajom (has jobb oldali nyomó érzés)?

Figyelt kérdés
Kb 2 és fél hónapja volt egy durva hasi görcsöm, amire a doki azt mondta, hogy elsavasodtam (telefonon keresztül...) Rosszullétem pár mondatban: erős görcsös, hullámokban jelentkező fájdalom (köldök felett), ami 1 napig tartott kis hőemelkedéssel. Utána napokig, hetekig alig tudtam enni, 5 kilót fogytam hirtelen. Volt már ilyen pár éve, akkor is ezt mondta, csak akkor küldött ultrahangra is és ő is megvizsgált. Most a vírus miatt csak telefonon tudtam beszélni vele, de azt is csak röptében, mert elfoglalt stb. Vérvételem jó volt, nagyon kicsi vérszegénység, de az mindig is volt. Savlekötőt írt fel, de nem szedtem be, mert szerintem nem az a probléma. Azóta úgy nem fájt, viszont eleinte a jobb oldali bordám és köldököm között nyomó érzés jelent meg mikor hogy, meddig. Ez elmúlt, viszont azóta (másfél hónapja kb) egy ponton jobb oldalon, csípő felett picivel, érzem a nyomó érzést. Nem fáj, de kissé zavaró és persze idegeskedek miatta. Dokitól félek, nem venne komolyan, plusz a vírus miatt nem tudom mit tudna csinálni. Félek, hogy vakbélgyulladásom vagy rákom lenne, de azt a vérvétel mutatta volna 2 hónapja, nem? Vagy csak szeles vagyok? Valamit nem tudok megemészteni? Van hogy napokig semmi, de van hogy napokig nyomódik. Nyomásra nem fáj, nem érzékeny, keménynek sem érzem (vékony vagyok, általában elég lapos a hasam).

2020. dec. 10. 00:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!