Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mehetek már szoliba?

Mehetek már szoliba?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn leszedettem a homlokomról egy anyajegyet (kivágták), aztán összevarrták, tegnap szedték ki a varratot, a seb már le van esve, tehát nem sebes csak egy heg látszik, ami már nem is piros. Nagyon fontos lenne, hogy jövőhét szombatig lebarnuljak, sajnos napozni nem tudok, tehát mehetek már szoláriumba?
2010. aug. 12. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem!!! Legalább fél évig nem szabad szoláriumba menni, és napra sem fényvédő krém nélkül, mert a seb nagyon elcsúful tőle. Rólam 11 anyajegyet szedtek le (ebből 4-et az arcomról), így már van tapasztalatom a témában. Az arcnál különösen fontos, hogy ne érje szolárum, és napfény, mert a testeden el tudsz rejteni egy csúnya heget, de az arcodon nem. Inkább ne kockáztass, ki lehet bírni, hogy ne legyél barna.
2010. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha leragasztanám? Tényleg fontos lenne, nem azért mert úgy tetszik, hanem egy klip miatt kellene :S
2010. aug. 12. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ott marad egy fehér folt a fejeden, nem tudom az mennyivel jobb. Sajnos ez a leragasztás sem ér sokat a káros sugárzás ellen, úgyhogy ha nem akarod, hogy csúnya legyen a heg, kerülöd a szoláriumot. Amúgy, ha mindenképpen barnaság kell, miért nem kened be magad barnítókrémmel? A heget meg arra a kis időre lealapozod.
2010. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A krémtől sárgulok inkább...azért írtam a ragasztást, mert az nem baj ha ott marad a fehér folt, mert azt lelehet alapozni...nah mindegy inkább nem kísérletezek egy ilyen miatt...köszönöm a válaszod...várok még véleményeket :)
2010. aug. 12. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!