Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl vannak ezek a kis...

Mitöl vannak ezek a kis kinövések?

Figyelt kérdés
Terhességem óta (kisfiam már 19 hónapos),egy csomó kis börkinövés jött ki rajtam.Ugy veszem észre ott ahol izzadok.A nyakamon,a hónom alatt,a mellem alatt,a karom hajlatában.Egyre több van,nem fájnak,nem viszketnek,semmi gond velük,de mégis olyan kis csunyácskák.Biztos máson is vannak ilyenek,semmit nem találok róluk a net-en,tudja valaki mik,mitöl vannak? Köszi
2010. aug. 12. 02:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Láttam pasinak a nyakán is ilyeneket, ilyen bőrszíj volt a nyakában és gondolom az dörzsölgette neki, és biztos attól volt. Sok ki kiálló bigyó. :) Ahm, nem szép, de amúgy nem tudom mi az. Bőrgyógyásznál nem jártál? Esetleg ő tudná.
2010. aug. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen ártalmatlanok, csak rondák. Többnyire az idősödő bőr valamilyen fizikai irritációja okozza (pl. dörzsölés), de fiatalokon is előfordulhat. A bőrgyógyászaton néhány perc alatt elávolítják.


Nekem is volt a hónom alatt kettő. Lefújták érzéstelenítővel és egy pengével egy pillanat alatt levágták. Kaptam rá egy sima kis salvequick sebtapaszt és kész. Otthon már le is vehettem a tapaszt.


Ne hanyagold el, várd meg, hogy sok legyen!

2010. aug. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia !


Lógó fybromának hivják.

Nagyon gyakori, én tele vagyok vele-hónom alatt,könyök,térdhajlatban,szemhéjamon,mell alatt.Leszedetem mindig, mert bár ártalmatlan, nagyon zavaró.a bőrgyógyász szedi le,kissé kellemetlen, de ahol leszedi, ott nem nő ki ujból.

Sajnos nem az idősebb korosztály baja,sok huszonéves ismerősömön van,sőt...egyre többet látok itt ott,mindenki panaszkodik rá.

Okát nem tudom.Ráfogták h virusfertőzés, meg a szoli hozza ki, vagy a nap, de ez hülyeség!

A lényeg: ronda,zavaró, de el lehet tüntetni.

2010. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!