Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 évesen viszerek?!

20 évesen viszerek?!

Figyelt kérdés
Nemrég vettem észre a combomon pár viszeret. Csak néhány lilás hajszálérről van szó, de félek, hogy hamar súlyosabb is lesz, mivel anyai ágon a legtöbb női rokonomnak nagyon viszeres a lába. Szerintetek nem korai elkezdeni viszérre való kenőcsöt használni? Tudnátok valami vény nélkülit ajánlani? Egyáltalán hatásosak?
2010. aug. 11. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elmész dokihoz ki tudják szedni. Pontosan nem tudom mit csinálnak vele, de egy ismerősömnek (22éves lánynak) csinálták. Neki több is volt.

1 napra be kellett feküdnie a kórházba, állítólag nem nagy ügy, viszont így szebb lett a lába.

2010. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,Én úgy tudom a hajszálér és viosszér nem ugyanaz..nekem is mostanság kezdett el visszeresedni a lában de egészen minimálisan a talpamnál fájt is egy ideig.Krémet lehet rájuk kapni én rozmaring és vadgesztenyekrémet használok.De lehet komolyabb krémeket is venni ha már olyan a helyzet.Egyébként én is csak 20 vagyok és nekem is a rokonaim közt vannak visszeresek.Függ különben attól is mennyire mozogsz sokat?Az ülő munka nem tesz jót a lábnak mozogj sokat.
2010. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tippelem,neked nem viszeres a lábad,hanem seprüvénáid vannak.Pici,apró hajszálerek,amik vürüsek,lilásak estleg.Nem fáj,nem dudorodik ki.

Jól gondolod,hajlamos vagy erre,miután családi kórelözményben szerepel nálatok.

Menopauza,túlsúly,öröklödés,fogamzásgátló szedése,terhesség.

Nekem ebböl a menopauza a kivétel,a többi mind megvan.

15 éves koromtól volt az egyik lábamon pár apró ér.Most 11hónapos a kisfiam,21kg-ot hiztam és ez betette a kaput:(

Tele van mindkét lábam és csak müttetni lehet.Semmilyen krém,kence nem használ,csak felesleges pénzkidobás.Hiába lement a túlsuly,hiába minden,nem fáj,mégis gusztustalan.

Én azt tanácsolom,keress fel egy orvost,kérj a problémád súlyosságáról szakvéleményt.

2010. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a tb támogatja, vagy csak magánkilinikán lehet jó pénzért műttetni magad?
2011. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok.

A tb nem támogatja,ezért ilyen gyönyörű az én lábam is még mindig:(

Ha nagyon indokolt és fájnak az erek,ilyen esetekben van rá esély a tb támogatásra.Seprűvéna szerintük csak esztétikai probléma.Szerintem meg nem teljesen,mert hogy 40fokban sem merek rövidgagyót felvenni,olyan lila pókhálóim vannak,hogy borzalom.Pedig alakomat illetően nyugodtan hordhatnék miniszoknyát is,de csak porosodik a szekrény alján:( Igencsak okoz önértékelési problémát,úgy hogy nem értem miért nem támogatja a tb,mikor sok mindent támogat ami meg mondjuk nekem nem fontos,vagy nem érint.Hol itt az igazság?

2011. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!