Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez aranyér, vagy valami más?

Ez aranyér, vagy valami más?

Figyelt kérdés

A végbélnyílásom alsó felén van egy nagyon pici, kb fél centis átmérőjű, könnyen tapintható puha csomó(teljesen azonos a színe a bőrömmel, nem piros). Ami nyomásra elég érzékeny, és néha ha nehezen megy a WC használat fáj. Tegnap véres lett a WC papír is, és még most is fáj, de nagyon enyhén csak. Nézegettem képeket az aranyérről(bár nem sok van) és ott mind lilás, pirosas színű sokkal nagyobb csomók voltak láthatók.

Ha az, milyen kenőcsöt ajánlotok?

Légyszi írjatok, de a gonoszkodástól kíméljetek.:)


2010. aug. 11. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg aranyér!


Nálunk a családban szinte mindenkinek van aranyere és a varázsdió krém vált be nálunk.


Tessék nézd meg;


[link]

2010. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De akkor az enyém még kezdetleges, ugye? Krémezéstől elmúlhat? Tetszik ez a krém, először mindig mindenbők a természetes megoldást keresem!
2010. aug. 11. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah az elfelejtettem írni, hogy nekem is azonos színű volt a bőrömmel :)


Én is nézegettem a neten amikor először kijött, és azok ott jóval nagyobbak voltak. Neked még valószínűleg csak most kezd "kijönni", ha elkezded kenegetni el fog tűnni. Nekem 3 nap alatt eltűnt.

2010. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért ez kicsit megnyugtat!:) Köszi.
2010. aug. 11. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyors "gyógyulást" kívánok Neked is! :)
2010. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez szerintem is aranyér lesz(az aranyér nem minden alkalommal vérzik csak ha kemény a székleted és megerőltető),azért látod nagyobbnak a képeken mert azok mar nagyon kijöttek már nagyobbak, amit általában az erölködés vagy a túl kemény széklet idéz elő.Fogyassz minél több rostos gyümölcsöt illetve arra vigyázz hogy ne ülj hideg helyre mert attól is még jobban kijön.
2010. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy aranyér. Nekem is volt, nekem a Mastu-s kenőcs mulasztotta el úgy 1 hét alatt amikor fájt.
2010. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek adok egy felfelé mutató ujjat!:)

Tegnap délután vettem krémet, 4használat után sokkal jobb, szinte fájdalommentes!

2010. aug. 12. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!