Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a nőgyógyász férfi...

Kloy kérdése:

Melyik a nőgyógyász férfi ellentéte?

Figyelt kérdés
(mert tudom, hogy nem a férfi gyógyász... csak nem jut most eszembe a neve)
2010. aug. 10. 22:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
65%
UROLÓGUS.:D
2010. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Harrr ***** válasza:
21%
Arra gondolsz amelyik a férfiak vaginájában turkál? :DDDD
2010. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Andrológus, de nem ellentéte hanem a férfi megfelelője. Az urológiára meg kb annyi nő jár, mint férfi, veséje nem csak a férfiaknak van.
2010. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
[link] andrológus
2010. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az andrológus. Az urológushoz járnak nők is...
2010. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Filozófus!!! Mert, hogy ez már szinte filozófiai kérdés, mely gondolkodásra ad okot, mint minden feltett kérdés!:)
2010. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben mi a filozófiai kérdés? Azt mondd már meg nekem.
2010. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne légy már annyira merev és korlátolt! Semmi humorérzéked? Hát már leírták a választ nem? Gondolom a tisztelt kérdező vette az adást, biztos jó fej :) Semmit nem kell magyarázni valaki vagy ért valamit, vagy nem. Lehetünk tudálékosak, de ne mindig! Ja és tökéletesen tudom mi a filozófia, de itt fogd fel a fentiekhez kapcsolt szójátéknak!
2010. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van humorérzékem, nagyon is de ez baromira nem vicces. Kifejezetten gyenge poén.
2010. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó lehet ez kívülről nézve így van, de ez attól is függ ki milyen felfokozott hangulati állapotban van mikor egy poént olvas, mert van mikor tényleg nem igazán tudunk nevetni humoros dolgokon sem, viszont ha jó kedvünk van akkor apróságokon is tudunk. Mikor válaszolni akartam láttam már előzőekben leírták és ekkor jött, hogy humorosan próbálok meg, mert szerintem nagyon kedvesek a a válaszadók. Ha nem annyira jött be a poén akkor elnézést kérek és nagyon szeretek mindenkit.:)
2010. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!