Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi van? Orvoshoz...

Szerintetek mi van? Orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés

Remeg a lábam, fáj a fejem homlokomnál, hátul, szememnél.

Fájnak a végtagjaim, fáradt vagyok, hányingerem van, gyengének érzem magam és annyira élesen nem is látok.

Mintha mindjárt össze is esnék.


Ittam sok folyadékot, vacsoráztam is, egész nap folyamatosan ettem kicsiket, egyenletesen. A hideg légkondis szobában ez ugyanúgy van,mint kint az udvaron.


2010. aug. 10. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
vérvétel, vérnyomás mérés indokolt lenne
2010. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megmértem: 125/77 pulzus 70-es

(Fél órája ittam 1 pohár kólát.)

2010. aug. 10. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Az hogy most jó, nem jelenti azt ,hogy máskor is rendben van. Naponta többször kell mérni, lehet ingadozó is. Lehet vashiányod, hormonproblémád, ezek pedig vérvétellel derülnek ki.
2010. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem.Egyébként mindig,ha megyek ilyen kivizsgálásokra, akkor azt állapítják meg, hogy különösebb eltérés nincs a normáltól,ami az értékeket illeti.

Télen ez az állapot még hosszabb ideig tartott,hasonló tünetek, csak akkor sokat is aludtam és még gyengébb voltam. Koplaltam, de még így se javasoltak az orvosok plusz vitaminokat.

Még EMR-in és egyéb ideggyógyászati kivizsgálásokon is voltam, de ott sincs baj.

Csak annyit mondanak, hogy ez inkább lelki probléma... de nem tudom... nem tudok róla... úgyhogy akkor is értetlenül álltam a dolog előtt, és végül elmúlt valahogy...

Szüleim orvosok, de már nem is akarom őket ezzel zaklatni, már nem is érdekli őket, nem is akarnak hozzászólni, ha annyi orvos nem mond semmit erre,akkor ők se.

2010. aug. 10. 19:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy van-e értelme elmenni orvoshoz,vagy majd elmúlik és kész.
2010. aug. 10. 19:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy a többi orvos se akar annyira a témához hozzászólni... nyilván ők is emberek és így válogatja... ki milyen... de nem tudom...
2010. aug. 10. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!