Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattog a jobb fülem. Olyan,...

Pattog a jobb fülem. Olyan, mintha valami belülről ütögetné. Nem fáj, csak irritál. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor nekem ilyen volt, a fülészeten írt fel a doki cseppet, mert be volt gyulladva.
2010. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fülpattogás a fülkürtzavar egyik tünete. Felnőttkorban orrsövényferdülés vagy más krónikus nyálkahártya-duzzanat okozhat leginkább fülkürtzavart. Jó esetben házilag is kezelhető, amennyiben nem javul, akkor orvoshoz kell vele fordulni.
2010. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez a bajom van már több mint 2éve... Voltam audiológián, egyéb fül-orr-gégészeten írtak fel gyógyszert, de nem segített. Azóta is ha csöndes helyen vagyok hallom és az idegeimre megy. Ja és ez mellet sípol is mind a 2 fülem. Valaki tudna ajánlani valamit, amivel jobb lehetne? Szőrnyű dolog el se tudja képzelni az, akinek nincs... :S


17/f

2010. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, tudom hogy régi de azóta hogy vagy? Elmúlt?
2022. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos, minden maradt a régi...
2022. júl. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!