Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami katonaféleség akarok...

Valami katonaféleség akarok lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én olyan vagyok, hogy csak deréktól lefelé hízok de nagyon. Ott van a legtöbb plusz és egyre rosszabb vagyok tesiből. Viszont én valami katona vagy hasonló szeretnék lenni ha nagy leszek. Egyáltalán nem eszek sokat. Sőt édességet is nagyon keveset eszek és vizet iszok. Nem értem miért hízok. Szoktam mozogni is. 5-be tesiből 5-ös voltam (majdnem kaptam dicséretet is) és 6-ba meg 2-es lettem...de nem tudom miért. Most 7-be megint szeretnék jó lenni tesiből de van rajtam sok plusz és így nem hiszem, hogy sikerülne.

Mit tegyek, hogy ne hízzak? Olyan "esőcsepp" alakú vagyok :/

13/L


2010. aug. 10. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Naponta mozogj, kérj tanácsot gyógytornásztól vagy ilyesmitől.

Hormonaiddal minden rendben van?

2010. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Amúgy 6-ba azért is lettem 2-es mert történt egy rossz dolog és rengeteget rontottam mindenből. Lehet, hogy az is rásegített.
2010. aug. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!