Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az érzéstelenítő...

Mennyire fáj az érzéstelenítő injekció?

Figyelt kérdés
Foghúzás vagy az érzéstelenítő injekciő amit előtte adnak ? És az mennyire fáj ? mit érzek belőle ? És a foghúzásbol ?
2010. aug. 10. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az injekció picit kellemetlen de csak pár másodpercig tart, a húzásból nem fogsz érezni semmit, ne félj :)

Viszont húzás után 2-3 napig nem nagyon tudsz enni.

2010. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem az érzéstelenitő beadáa minden eddigi fájdalomnál rosszabb volt, pedig bírom a fájdalmat, van piercingem is tetoválásom is de egyikse volt olyan rossz mint az. A foghúzás viszont ugye ezáltal egyaltalan nem fáj nekem olyan érzés volt mint ha csak odalett volna ragasztva és olyan hangot hallottam meg olyan volt az érzés mint mikor két ragasztott felületet elválasztanak egymástól. Utánna pedig a meleg húsleves csodákat tesz és nem fog annyira fájni, persze nagyon érzékeny lesz!
2010. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és az ojan fog húzása aminek a fele elvan rohadva belölröl fáj . de az egyik oldala nemfáj de a másik nagyon . Az a húzás fog fájni ? Az injekció mihez hasonlítható ?
2010. aug. 10. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!