Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy viszketek...

Mitől lehet az, hogy viszketek fürdés után? Mindennap kádban fürdök. Kb. :1éve van ez a viszketés.

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jelentkezett ilyesfajta viszketés.Nálam a szappan/tusfürdő volt a probléma, az irritálta a bőrömet. Próbálj ki valami gyógyszertári terméket, lehet hogy segíteni fog. Ha nem emiatt viszketsz, akkor menj el orvoshoz, aki bizonyára meg fogja tudni mondani, hogy mi bajod. Nem hiszem h komoly lenne.
2010. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Viszketsz, de hol?
2010. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az egész testem viszket,kb 20 percig tart,de addíg meg tudnék őrülni...
2010. aug. 7. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, imádok kádban fürdeni. Azért lehet, mert ugye egy ideig áztatod magad a tusfürdős, habfürdős vízben...utána kiszállsz, megtörölközöl és a sok tusfürdő maradvány rajta marad a testeden. Nekem az működik, hogy kádban fürdés után, pár másodperc gyors zuhany, hogy lemossam a tusfürdőt a bőrömről. Azóta nem viszket.
2010. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Próbálj meg kevésbé meleg vízben fürödni, és figyeld meg, hogy akkor is viszket-e! Illetve ha használsz habfürdőt, akkor próbáld meg kihagyni egyszer!
2010. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

cseréld ki a vizet!

:D bocs, de nem tudtam kihagyni.. :D


Lehet a klóros viztől.. vagy mást raknak egy éve a vízbe..

valami allergia

2010. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon kiszárad a bőröd és azért viszket, vagy allergiás lehetsz a tusfürdő valamelyik összetevőjére. Nekem is voltak ilyen panaszaim, sokféle tusfürdőt kipróbáltam, egyedül a kék Palmolive vált be. Az is fontos, hogy a fürdővized ne legyen túl meleg, és mielőtt kiszállsz langyos vízzel zuhanyozd le a testedet, aztán a törölközővel csak itasd fel a vizet, semmi képpen ne dörzsöld a bőrödet, mert attól rosszabb lesz. Ha megszáradtál mindenképpen használj testápolót.
2010. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az inteligens válaszokat!!!
2010. aug. 8. 21:44
 9/9 anonim válasza:
Nekem vízalergia miatt volt
2020. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!