Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fura kiütés, ha kiütés egyálta...

Fura kiütés, ha kiütés egyáltalán. Ötletek, h mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A bal alkaromon kb. tenyérnyi felületen pici kis dudorok nőttek pár hete, kb. mintha libabőrös lennék. Nagyon aprók, ráadásul pont úgy néznek ki, mintha megdagadt (de nem begyulladt!) szőrtüszők lennének (mindből kinő egy szőrszál), így aztán nem nagyon érdekelt eddig a dolog. Viszont ma a jobb karomon is hasonlót találtam itt-ott, sokkal kisebb területeken. Eddig ilyen nem volt rajta. Nem pattanás, nem gyulladt, nem viszket és kinyomni sem lehet, kipróbáltam. Látott már valaki ilyet?


Még mielőtt elküldötök a francba, természetesen hétfőn mindenképpen kerítek bőrgyógyászt, bármilyen válasz jön itt, de gondoltam hátha valaki tud okosat mondani.


2010. aug. 6. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló a hasamon a jobb mellem alatt,de nekem nem nőttek belőle szőrök. A hasamon elég fura lenne xD

És nekem egy tusfűrdőtől volt szerintem mert miután abbahagytam a használatát elmúlt a dolok.Remélem segítettem,bár nem biztos,hogy úgyanarról van szó...

2010. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, h én is gondoltam hasonlóra... csak nem akartam írni, h ne befolyásoljak senkit. Mostanában a dög melegben edzés után rengeteg pattanás nőtt a combomon és a fenekemen (jó kis gyulladt aknék), és vettem egy ilyen clean&clear csodát. Gondoltam, hogy ha az arcomra lehet kenni, akkor talán a testem többi részére is, és - bár elég drága - kvázi tusfürdőnek használtam... Viszont fura, hogy csak az egyik karomon...

Egyébként ezt se úgy képzeljétek, hogy valami ultra nagy szőrszálakról van szó. A bal kezemen a karom belső felén van, ott csak ilyen kis pár milis nyiszlett szőröcskék nőnek (bár férfi vagyok :) ), amik max közelről látszanak. Szerintem ha jól megnézzük a hasadon is vannak ilyen aprócska szőrszálak. :)

2010. aug. 6. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
NEkem is van ilyen, de nincs olyan tusfürdő, amit rég használnék. Mi lett végül??? Kicsit megijesztett, mert pár hete egyre látványosabb. Mintha egy új, fehér anyajegy képződne ott, a bal felhasamon.
2013. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!