Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hőhullámok már pár napja, de...

Hőhullámok már pár napja, de semmi láz. Hogy is van ez akkor?!

Figyelt kérdés
Pár napja napközben úgy érzem, hogy elönt a forróság, tüzes az arcom. Ilyenkor mindig megmérem a lázam, de 36.9 a legmagasabb, amit mutat. Az utóbbi időben nagyon feszült és stresszes vagyok. Ugyanis van egy duzzadt nyirokcsomóm, amit kivizsgáltattam, de semmi kórosat nem találtak. Már teljesen bebeszéltem magamnak a limfómát, szerintem már belevésődött az agyamba, és ha már 36.9-et mutat a lázmérő elkezdek pánikolni. Pedig a vizsgálatok alátámasztották, hogy a nyirokcsomóm nem kóros, én meg minden marhaságot összeolvasgattam pl. h a limfóma tünete a láz. Végül is a 36.9-nek semmi köze a lázhoz, de még a hőemelkedéshez, de tiszta ideges vagyok miatta. Mi a véleményetek?
2010. aug. 5. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
az h engem is érdekelne a válasz, mert engem is gyötörnek hőhullámok, néha olyan mintha 40 fokos lázam lenne, közbe meg max 37
2010. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is elönt a meleg, meg kiver a víz egy perc alatt.Azt mondta a doki, hogy ideggyengeség.Nem klimaxolok, mert mindenki azt hiszi akinek mondtam.
2010. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!