Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon gyenge vagyok - ki...

Nagyon gyenge vagyok - ki érez még igy?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni olyanoktól akiknek van/volt hasonló problémájuk: koromhoz es nememhez (21F) képest MINDIG kevés volt az erőm és energiám annak ellenére hogy testalkatom alapján mindenki az ellenkezőjét nézné ki belőlem(széles vállak, izmos alkat). Úgy érzem hogy merevek az izmaim, és rossz az izmok vér és oxigénellátása. Kisebb fizikai munka után is már eléggé izzadok, a tenyerem és a talpam meg szinte mindig. Télen fáznak a végtagjaim, nyáron ontják magukból a meleget. 16 éves koromban sima tornaórától begyulladtak a derékizmaim h. nem tudtam hajolni. Aztán meg mindig izomlázam volt, nem tudott a szervezetem hozzászokni mindig ugyanahhoz a terheléshez pl. tornaóra. Az alkoholt sem birom jól, a gyomrom hamar kikészül. Alaphelyzetben reszketnek a kezeim és elég gyengék. Cipelés után már nagyon reszketnek. Sportoltam is, rendszeresen jártam úszni, de nem éreztem hogy fejlődtem volna erőnlétileg. Gyógyszeres kezeléssel szerintem sok mindent nem lehet elérni, de nem tudom elfogadni a gyengeségemet. Szedtem már ginsenget, supradyn-t, meg mindenféle vitaminokat, de nem segitettek. Sztem 1 férfinak mindent ki kell birni és nagyon rosszul érzem magam ha látják rajtam h milyen gyenge vagyok. Ne vegyétek panaszkodásnak, csak kiváncsi vagyok h másnak is van-e ilyen problemaja.
2010. aug. 5. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!