Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megváltozott munkaképességűek...

Megváltozott munkaképességűek számára lehetőségek / IV. , XV. , XIII. kerület, illetve otthoni munkavégzés ?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:

További korlátok : 51 életév, éjszakai munkavégzésre alkalmatlan, 8 általános, idegen nyelvek és számítógépes ismeret 0.

Csak én keresek "ügyetlenül", vagy ilyen helyzetben valóban nem létezik munkalehetőség? Efféle lapokon keresgélek, de nem tudok előrébb jutni: [link]

Tudtok ettől "speciálisabb" lapokat, ahol nagyobb eséllyel találhatok vmit?

2020. aug. 29. 11:11
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt meg miért kaptam?

Már az sem jó az internáci jobbikosoknak és DK-soknak,

ha valaki -- magyar létére -- dolgozni akar? Vagy megint visszatértetek a nyuggerdumához, miszerint minden olyan embert ki kell nyírni, mert szerintetek feleslegesek? Hát tényleg csak erre a primitív módra ennyire telik tőletek ? ? Mint a szomszédom: az édes anyját is lámpavasra akasztaná!


Tudod, kedves magyar honfitársam, nem véletlenül gondolja egyre több magyar, hogy a magyarok Istene óvja tőletek Magyarországot és népét!


Szánalmasak vagytok. Mi az hogy!? nagyon is !

2020. aug. 30. 06:24
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Alapból a kérdés is értelmetlen. Amikor leírod, hogy digitális ismeretek 0 már ott egyértelmű a válasz arra, hogy nem megoldható a számodra az otthoni munkavégzés.


A kulcsszavakat figyelembe véve mindegyik betegséggel el lehet helyezkedni (tudom ezeknek azért vannak "fokozatai") de aki akar az képes tanulni és később elhelyezkedni. Itt most főleg az epilepsziára gondolok.

2020. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Régebben volt olyan "otthoni" munka, amit kézzel kellett végezni.

Mappa hajtogatás volt, nem kellett hozzá net. :)

Hol tanuljak, 51 évesen úgy, hogy van, amikor 2-3 napig a lában a lakásból nem tudom kitenni, nemhogy "suliba menni". (már ha egyáltalán felvennének.)


A problémát pedig úgy értsd, hogy mindhárom együtt, egyidőben létezik és egyik kihat a másikra. Nincs az a "főnök", aki a velem járó felelősséget egyetlen napra is felvállalná, nem akarnak böribe menni....

2020. szept. 6. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!