Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tyúkszemtapasz szerintetek...

A tyúkszemtapasz szerintetek mennyire jó szemölcsökre?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 17:31
 1/5 anonim válasza:
74%
Én annó azzal lazítottam fel a bőrt, hogy utána ki tudtam fordítani (ezelőtt 10 évvel). Ha nem látható helyen van, akkor ajánlanám rá a vérehulló fecskefüvet. (bebarnul tőle a bőr) napi többszöri bedörzsölés után kifordul
2010. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
két különböző dologról van szó...
2010. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tyúkszemtapasz tyúkszemre való.A szemölcsre is lehet kapni tök jó szemölcsirtó ecsetelőt..Inkább menj a drogériába és vegyél rá...Nem olyan drága..
2010. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

A patikában ajánlották, hogy azzal is szépen lejön. A vérehulló fecskefüvet használtam hónapokig, nem mulasztotta el. Kíváncsi vagyok ez a tapasz használ-e. Amúgy tele van vele a kezem, és most babát várok, remélem sikerül eltüntessem, nem szeretném, hogy elkapja tőlem(valószinűleg unokaöcsém is tőlem kapta el, ezért aggódok..., de ha nem is lehet csak úgy elkapni... jobb félni mint megijedni...)

2010. aug. 5. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor talán mutasd meg bőrgyógyásznak!
2010. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!