Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem emlékszem?

Miért nem emlékszem?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem kb fél éve és nem emlékszem még a "barátnőmre" se. Az orvosok azt mondták hogy nem vettek észre semmit ami ezt csinálhatná. Na de akkor miért nem emlékszem? Már nagyon idegesít ez a dolog. Hiába gondolkozok akkor se jut eszembe hogy ismerném azt a lányt. Még arra se emlékszem h itt lakok. Olyan mintha nem is lennék itthon. Egy darab kieset...nem tudom mi van még amit nem tudok. Szerintetek miért?

22/F


2010. aug. 5. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
remélem a 2millió FT-ra emlékszel amit én adtam kölcsön és már vissza kellene fizetned
2010. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát te vagy az! Adtam neked kölcsön 500 EFt-ot és te meg meg akartál lógni a visszafizetés elöl.
2010. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdeztem


amúgy most h így mondjátok...remélem bérgyilkost nem fogadtam :D

2010. aug. 5. 14:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt komolyan írod, akkor jó lenne, ha elmennél egy neurológushoz...furi hogy a dokik nem mondanak rá semmit...

A szüleidnek nem tűnt fel, hogy nem találtad a budit, meg a saját szobádat mikor hazavittek?


Az hogy a csajszira nem emlékszel, okés, lehet ami ott akkor volt, az kiesett, de hogy a régebbi dolgokra sem, ez ezért érdekes...


Jobbulást!

2010. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább anélkül szexelhetsz idegen nővel, hogy megcsalnád a barátnődet :P
2010. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elég fura,hogy ezek a dolgok estek ki,mert ha ilyenekre nem emlékszel,akkor általába sok másra se,ami amúgy hétköznapi mindenkinek
2010. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos agyrázkódásod volt, idővel talán eszedbe jutnak a dolgok.
2010. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ez kva nagy szívás...és nem volt elég fél év? mert ez már...
2010. aug. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!