Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fokhagymaolaj kapszula büdös?

A fokhagymaolaj kapszula büdös?

Figyelt kérdés
Mármint büdös lesz tőle a leheletünk?
2010. aug. 4. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem! Pont azért kapható kapszulában, hogy ne legyen az ember szája fokhagymaszagú. Természetesen van kivétel, pl. ha valakinek nem zár rendesen a gyomorszája.
2010. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az van ráírva, hogy nem

az enyém az lett

2010. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem semmi baja a gyomorszájamnak, de még a bőrömön is lehetett érezni a fokhagymaszagot


az 1. darabnál még nem, de minél többediket vettem be, annál jobban

csak pár napig szedtem

2010. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De valamennyire fokhagymaszagú leszel tőle, mert a fokhagyma erős illóolaja a bőrön (izzadságon) keresztül is kipárolog.
2010. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fene vigye el!

Beugrós vagyok, a betegeket helyettesítem erre megfájdul a torkom -.-' és még szedni se szedhetem ezt mert olyan helyen dolgozok.....

Tudtok ajánlani valamit ami hatásos, és munka mellett is lehet használni?

Általában tartok egy fokhagymakúrát és 2 nap alatt elmúlik a megfázás is meg minden, de most ez nem lesz így jó...

És az se lenne jó ha hazaküldenének kell a pénz...

2010. aug. 4. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a NeoCitran nagyon bevált! Pikk-pakk jobban vagyok tőle mindig. Igyál mellete jó sok citromos teát, mézet, esetleg valamilyen torokfertőtlenítőt.


Jobbulást!

2010. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!