Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a bajom? El kéne mennem...

Mi a bajom? El kéne mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést írtam ki korábban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1008..

Na azóta fokozódtak a dolgok. Egyre jobban fogyatékkal élőnek érzem magam, még annyit sem bírok megtenni, hogy egy nevet azonnal vagy rövid időn belül megjegyzek, olyan rossz a memóriám. Mintha teljesen leépülnék agyilag! Amikor írok, utólag veszem észre, hogy valamit elgépeltem, de úgy, hogy teljesen távol vannak a betűk a gépen egymástól, néha egy szót is elírok, vagy ha megyek valahová, teljesen más irányba indulok, még a mindennapi teendőimet is elfelejtem. Ha valakinek akarok mondani valamit, az egyik pillanatben eszemben van, a másik pillanatban meg már nincs. Néha már arra sem emlékszem, hogy mit tettem meg és mit nem. Korábban sosem volt ilyen! Nem iszok alkoholt, nem cigizek, gyógyszert szedek, de betegség ellenit. Kepprát szedek (epilepsziás vagyok) egy éve. Ez egy nyári front vagy menjek dokihoz? Hogy kezdem el a tanévet? Hogy leszek így kitűnő tanuló VAGY hogy érjem el, hogy ne bukjak meg? Teljesen kétségbe vagyok esve.:S:S:S:S:S


2010. aug. 4. 11:48
 1/4 anonim válasza:
Ehez nem tudok mit hozzá szólni. Menj el orvoshoz az a legegyszerűb és késsz.
2010. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy dolgot tehetsz, AZONNAL elmész orvoshoz, mert ez nem vicces és nem is normális. Valami baj lehet, és minél előbb elcsípik, annál nagyobb az esélyed a gyógyulásra. Ha nem mész dokihoz, a helyzet romlani fog, és súlyos állapotba is kerülhetsz. Magától nem fog megoldódni a helyzet. Az is lehet, hogy az epilepszia-gyógyszered mellékhatása, de ezt orvonak kell megállapítani és lecserélni a gyógyszert.
2010. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Az tuti, hogy suliba jársz... ebben a korban ez nem kellene, hogy így legyen, ez tény. Nem a melegtől van, a meleg ilyen már-már demenciát idéző tüneteket nem okoz. Lehet, hogy a gyógyszer, vagy az életmód, de orvos tudja csak kideríteni. menj el házidokihoz, ő beutal a szükséges vizsgálatokra. Mindenképp igyekezz, hogy időben helyrejöjj.
2010. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajna nekem is kezdenek hasonló tüneteim lenni. Bár nem vagyok iskolás korú, de fiatal. A múltkor pl. mentem kerékpárral, és útközben megálltam gondolkodni, hogy hová is indultam.:) Vagy már délután nem tudom mit ebédeltem aznap, ha kérdezi valaki.:)

Ez egy picit vicces, de egyben aggasztó is.

Te esetedben tényleg ajánlatos lenne egy orvos, hátha tud segíteni.

2010. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!