Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen betegség? Hol...

Ez milyen betegség? Hol szedtem ezt össze?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel arra ébredtem, hogy iszonyatosan fájnak a szemeim, a fejem és szédülök. Egész nap kerülgetett az ájulás, fájt a fülem, rázott a hideg, és hirtelen levert a víz, ráadásul még aludni se nagyon tudok, és mára sem múlt el, pedig tegnap este ittam teát és elvileg most sikerült kb. 9 órát sok-sok megszakítással aludnom, de így sem jobb, az előbb is majdnem elájultam, és most érzem, hogy kezdek náthásodni is, és enyhén fáj a torkom. Ez mitől van? :/ Borzasztóan szenvedek : ' (

15/L


2010. aug. 4. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mitől van?

Erre még a doki se biztos hogy tudja a tuti választ főleg úgy ha nem vizsgál meg

Menj el orvoshoz

2010. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
el fogok menni, de gondoltam előbb megkérdezem, mivel hátha ez egy vírus és másnak is van, vagy nem tudom : /
2010. aug. 4. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezeregy oka lehet a "betegségednek"
2010. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy ronda vírus fertőzés /influenzaszerű/.
2010. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most volt ilyen, homloküreg-középfül gyulladás kombó volt. Majd meghaltam a fejfájástól, a lázam nem volt magas, de izzadtam, mint egy ló, náthás tüneteim nem voltak.


Mindenképp menj dokihoz, mert simán lehet vírus, de ebben a hirtelen változó időben nem nehéz egy jó kis megfázást sem összeszedni 8én is úgy kaptam homloküreggyuszkót, hogy este a 30 fokban kinyitottam az ablakot, elaludtam mellette, éjjel ideért a 15 fokos hideg... és ömlött rám az ablakrésen keresztül).

2010. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem meg elég gyanús, hogy huzatot kaptál, és abból alakult ki egy megfázás
2010. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!