Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmúlik magától? Menjek...

Elmúlik magától? Menjek orvoshoz? Vagy csak vegyek be fájdalom csillapítót? El fog múlni 1-2 nap mulva? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta fáj a csiklóm és a vaginám közti rész tegnap még nem volt erős a fájdalom de ma már jobban fáj viszont kisebb területen. Ez jót jelent vajon és elfog múlni 1-2 nap mulva magától is? Arra is gondoltam hogy veszek egy fájdalomcsillapítót hátha az helyrehozza de nem tudom. Ha nem muszáj a nőgyógyászatra sem rohangálok ha nem muszáj mert jó nőgyógyászat csak másik városban van.
2010. aug. 4. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, fájdalomcsillapító nem lesz jó rá. Ez baktériumfertőzés (nem gomba, a gomba elviselhetetlenül viszket, nem fáj!), ami gyulladást okozott. Minél előbb mész dokihoz, annál kisebb lesz a baj. Ha a gyulladás rámegy a méhedre meg a petefészkedre, végleges meddőséget okozhat. Ez meg most kezelhető és megállítható pár napos kezeléssel.
2010. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de már kisebb helyes fáj mint tegnap úgyhogy elfog múlni nem?
2010. aug. 4. 10:00
 3/5 A kérdező kommentje:
mert az az igazság hogy a menzeszem után 1 nappal már masztiztam és az lehet a probléma? mert akkor ha az akkor elmúlik nem?
2010. aug. 4. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gyulladás, hanem "sérülés", durva voltál magaddal, vagy rossz helyre nyúltál... én is jártam már így, napokig sz@r volt, aztán elmúlt. A gyulladásnak lenne még más tünete, és nem azon a részen, amit te írsz, hanem a hüvelyedben, vagy még beljebb.
2010. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jajj nagyon köszönöm megnyugtattál

már féltem hogy valami komoly remélem elmúlik és nagyon nagyon köszönöm a válaszodat!

2010. aug. 4. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!