Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hámlik le minden nyáron...

Miért hámlik le minden nyáron a tenyerem?

Figyelt kérdés

Már nem is tudom mióta, de minden évben megismétlődik. Először ilyen nagyon pici vízhólyagok jelennek meg a tenyerem szélén, aztán pedig teljesen összevissza elkezd feljönni a bőr a tenyeremen pici foltokban, végül lejön az egész. Az új bőr alatta pedig eleinte száraz, rossz esetben érzékeny, de aztán helyre jön. Kb. ugyanez a talpamon, de ott nem mindig. Nem fáj, nem okoz semmilyen más problémát, de érdekel, mitől lehet:) A válaszokért előre is köszi.

17/F


2010. aug. 3. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen de azóta rendszeresen kenem száraz bőrre való krémmel és azóta nem hámlott soha.

esetleg menj el bőrgyógyászhoz is, lehet valami betegség az oka ennek, nem tudom

2010. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!