Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan nyeljem le a kapszulát?

Hogyan nyeljem le a kapszulát?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy egy gyulladáscsökkentő kapszulát (Dalacin) szeretnék bevenni mert nagyon fáj a fogam. De akkora az a ... kapszula, hogy tele van vele a szám, és nem merem lenyelni, mert volt már olyan, hogy majdnem torkomon akadt a gyógyszer. Ha meg összetöröm szétkhullik. Pedig nem bírom tovább a fogfájást, be kellene venni. Ja és tudom, hogy létezik fogdoki is, de a kérdésre válaszoljatok ha lehet, léccy.
2010. aug. 3. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
tedd egészen hátra a szádba és igyál rá vizet...le fog menni.
2010. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát, ezek azért úgyvannak kialakítva hogy letudd nyelni egyben, nagy adag vízzel idd. Én ha ilyesmit kell bevennem,szoktam utána enni is pár falatot, hogy a rossz érzést(mintha még ottlenne a gyógyszer a torkomban) és a gyógyszerízt eltüntessem.
2010. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!