Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 165-168cm vagyok és 82,9kg...

165-168cm vagyok és 82,9kg nagyonsok? :/ hány kg-nak kéne lennem ahhoz hogy "pont jó. " legyen a súlyom? Rem. értitek :D

Figyelt kérdés

valami fogyókúrát tudnátok ajánlani? persze nem olyan csodafogyókúrákra gondolok hogy 1 hét alatt 10kiló fogyás hanem mondjuk fél év alatt szeretnék fogyni

szóval valami ötlet?


2010. aug. 2. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.... nem kevés...

Kb. 15 kilót kéne fogynod, hogy ideális legyen a testsúlyod...

2010. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a táblázat segít megtalálni a választ a kérdésedre:


[link]


Nekem eddig csak a kalóriadiéta vált be,így annak a híve vagyok (vagyis bármit ehetsz,de az életkorodnak,nemednek és egészségi állapotodnak megfelelő napi kalóriabevitelt nem haladhatod meg,és természetesen nem árt figyelni a változatosságra) de idő kell hozzá,hogy eredményes legyen(nem fogysz tőle azonnal).


Üdv:25/L

2010. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz úgy 60-65 kiló lenne az ideális, annál semmiképpen sem több. A fogyókúrákban nem hiszek, szerintem ha egyszerűen odafigyelsz arra, hogy mit eszel, és mondjuk egy szendvicshez betermelsz egy fél tálnyi zöldsalátát, akkor teljesen rendben van. Kicsit kevesebb tömény édesség, több gyümölcs, kicsit kevesebb zsíros hús, több csirke, és a legfontosabb, a testmozgás. Csak mértékkel, nem kell minden nap a konditerembenn izzadni, elég, ha elmész egy héten egyszer úszni, szaunázni, egyszer mondjuk egy aerobik vagy spinning órára, meg egyszer tornázol otthon valami videora, és meg is vagy. Meg inkább biciklivel közlekedj, ha megteheted, vagy gyalog, és ne kocsival. Sok sikert! :)
2010. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
15 kg sem lenne elég sztem a teljesen ideális testsúlyod a magasságodhoz 58-60 kg. Ha jól tudom amúgy úgy jön ki az id. súly, hogy a magasságból ki kell vonni 110-et(168-110) az lenne a teljesen ideális súly.
2010. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi (:
2010. aug. 2. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
én 176cm vagyok és 70 kiló és ígyis sztem eléggé kövér vagyok anyámék szerint nem de ez rengeteg már bocs
2010. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 55-60 között lenne ideális. Én 170cm/52 kiló vagyok,még így sem a legjobb..
2010. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én körülbelül 168cm vagyok és 72kg voltam és azzal, hogy kevesebbet ettem és nem főztem zsírosan meg olajosan,így két-három hónap alatt lefogytam 65kilóra, de mellette sportolok majd nem minden nap.
2012. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!