Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kivetessem a fémet a kezemből...

Kivetessem a fémet a kezemből vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt egy csúnya felkar törés miatt műteni kellett a karom, és egy kb. 20 centis fémmel rögzítették a csontomat. Természetesen a törés azóta gyönyörűen meggyógyult, és a karomat is kifogástalanul tudom használni. A fém azonban még mindig benn van, de nem emlékszek, h orvosaim mondták volna, hogy ki kell venni. Igazából félnék újra a kés alá feküdni, mert egy éve, mikor ezt berakták, sajna elszabtak egy fontos ideget aminek hatására hónapokig nem bírtam mozgatni a csuklómat és az ujjaimat. Ugye értehető, ha most megint félek. De akkor mi legyen? (23F)
2010. aug. 2. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy barátomnak kb 10 éve van négy csavar a könyökében, ő sem vetette ki, mostanában nagyon panaszkodik, hogy fáj neki, és gondolkozik a műtéten. Be tud tokosodni, és az fájni fog..
2010. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
áááh! inkább vetesd ki, mégis egy testidegen dolog. és tényleg benőheti bármi, vagy akármi is adódhat vele :s
2010. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Dehát azzal van a csont összerögzítve és ha kiveszik eltörik.
2010. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, az a csont már rég összeforrt.
2010. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nem, az a csont már rég összeforrt"

Azzal van összekötve a csont. Hogyan képzeli bárki hogy úgy ki lehet venni a fémet hogy egybenmarad?

2010. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mikor utoljára voltam kontrolon, kb fél éve, a röntgen kép és a doki szerint a csont teljesen összeforrt és a törés vonala már szint alig látszik.
2010. aug. 2. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
nem marad benne. nekem a lábamat rögzítették ilyen fémmel, és fél év után mentem vissza 2. műtétre és szedték ki, gondolom fúrtak lyukat a csontra, úgy húzták ki, vagy nem tudom, de stabil a lábam.
2010. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azzal van összekötve a csont. Hogyan képzeli bárki hogy úgy ki lehet venni a fémet hogy egybenmarad?"


Úgy, hogy nem vagyunk teljesen tudatlanok. Nem kell minden kérdésre válaszolni, csak amire érdemben is tudsz!

2010. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!