Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni. Mit csinalja...

Nem tudok aludni. Mit csinaljak? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kicsi a lakas, anyam ferjenek a lanya odakoltozott hozzank, engem kitettek a nappaliba. Ejjel jarkalas van, megy a teve kb ejjel 1 ig, eg a villany, es mindenki magasrol tesz ra, hogy nekem reggel 6 kor kell kelnem. Ha elmennek aludni, akkor se tudok pihenni, mert a kutya egesz ejjel jarkal. Kb 3ra sikerul elaludnom de anyam ferje korabban kel mint en, akkor felebredek es nem tudok aludni. Ideges vagyok, almos, hiaba szolok, nem foglalkoznak velem. Ott tartok, hogy ma veszek vmi durva altatot, mert en alvas nelkul nem vagyok magamanal, muszaj lenne aludnom legalabb 6 orat. Mit csinaljak??? Attol felek, ha elkezdek altatot szedni, rakattanok. Le lehet arrol allni csak ugy? pl ha vegre el tudok koltozni, es nyugtom lesz.
2010. aug. 2. 08:10
 1/2 anonim válasza:
Vegyél a patikában NERVENPFLEGE-t Teljesen természetes anyagokból (gyógynövényekből) készült nyugatató-altató szer. Nekem nagyon bevállt, és nem okoz függőséget mint pl. a barbiturátok. Nyugodtan szedheted, heteken keresztül is, nem leszel tőle bamba sem. Egy füldugó sem nagy befektetés, használd ha zavar a zaj.
2010. aug. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. A fuldugo megvan, az a baj, hogy ahol alszom, ott tele van minden elektromos berendezessel is, tevek, szamitogepek, minden a szar es szerintem sugaroznak vagy rossz helyen van a kanape, szoval ez is gaz. De megveszem a cuccot koszi!!! Megyek is a gyogyszertarba.
2010. aug. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!