Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl hullik a hajam?

Mitöl hullik a hajam?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok mégis durván hullik a hajam. eredetileg dus és erös szállu hajam van (göndör) de mégis ha pl: hajhabot rakok a hajmra a kezemen kb: 30-40 haj száll marad. nemt udom mitöl lehet:- hajvasalástol? (majdnem naponta)

vitamin hiány?- evészavaraim miatt?

elöre is köszi


2010. aug. 1. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vitamin hiány. FŐként Vas, C, A, D vitaminok ha jól emlékszem. Nekem is ugyanígy hullik, de kb észre se lehet venni mert nagyon sűrű a hajam férfi létemre. És erős is. (Benne marad a fésű amikro egy picit hosszabb)
2010. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől lehet. Vitaminhiány miatt attól is ha vasalod napi szinten mivel égeti a hajszálakat így roncsolod őket. Igen rendszertelen evés miatt is lehet. Változtass ezeken.
2010. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézetni a fogadat és a mandulád. Fül-orr gégészet, fogröntgen), hogy nincs-e góc
2010. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hövédö krémet használok hajvasalás elött, fodrászhoz 1-2 havonta járok, szedek c vitamint és mégis nagyon hullik hát nekem se látszik mert nagyon sok hajam van, de pl mikor egyszer vasltam a hajam emgszámoltam hogy egy helyen a földre emnnyi haj hullott és csak ott 50 volt.szerintem az elég sok :s
2010. aug. 1. 22:53
 5/8 A kérdező kommentje:
fogaim jok, de ahogy igy mondod a nyaki nyirogcsomom az egyik oldalon mindig be van dagadva, lehet attol? (voltam vele orvosnál de hát -.-)
2010. aug. 1. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:

A hajvasaló nem tesz jót neki. Még ha krémezed akkor sem. Ahogy a hajfesték, hélium sem segít rajta.


A hajjal csak óvatosan, mert ha egyszer kihullik nem lesz majd másik. Kopaszon meg nem jó élni. Hacsak nem vagy Punk, szerzetes vagy skinhead.

2010. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vasalástól lehet esetleg stressz.Az egyik rokonom szinte minden nap vasalta a haját és most le kellett neki vágni 15centit a hajából és pár hét múlva legalább megint ennyit kell majd.Meg persze neki is hullot ..jah és festette is.
2010. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Evészavar igen...nekem is attól van.

Tegnap hajatfestettem,és ahogy mostam le a festéket,nem ment le a víz mert közbe jött ki a hajam és eltömődött a lefolyó.Úgy sírtam áh.Pedig nekem is dúl,erős szálú hajam volt,és szintén göndör.:/

2010. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!