Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A legkisebb zajtól se tudok...

A legkisebb zajtól se tudok elaludni, valami módszer van rá?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírok elaludni a legkisebb hangtól se, például ha a szekrényen a karóra ketyeg és már az is zavar, fül dugóval alszok már lassan fél éve, tegnap próbáltam a valeriana relaxot de az sem segített, van erre valami? Nem akarok erős gyógyszereket szedni
2020. jún. 7. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs jobb ötletem a füldugónál sajnos. Még mindig jobb a füldugó, mint ha gyógyszereket szednél, mint pl. altató.

A karórát vidd ki a szobából, ha zavar a ketyegés, a veled lakókat is meg lehet kérni, hogy csendesen legyenek.

Én is sajnos felébredek éjjel a zajokra, és nagyon nehezen vagy nem is alszok vissza... Most éjjel is ez volt, mert megpróbáltam füldugó nélkül aludni, aztán felébresztett, hogy az alattunk lakók gyereke sírt.

Én is keresem a megoldást, de sajnos még mindig a füldugó az egyetlen opció. :(

Ahol én lakók elég nagy viszont az áthállás, fontolgatják a költözést, egyéb okok miatt is.

2020. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Füldugó: sok éve azzal alszok, az a legjobb, teljesen megszoktam.
2020. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Füldugó nem egészséges. Hangszigeteld a szobát.
2020. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!