Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki szenved Irritális Bélszindr...

Ki szenved Irritális Bélszindrómában? Hogyan tudod kezelni? Az orvos mit mondott rá?

Figyelt kérdés
Nekem kb 3 éve van és egyre rosszabb.Már néha azon gondolkozok h felnőtt pelenka kell.A doki nem mond rá semmit,többször mentem már vissza hozzá de mindig azt mondta h nem tud mit tenni,nyugodjak le,mert idegi alapon van.Biztos az is közrejátszik,de már van h spontán is jön...ráadásul jelenleg babát várok,igy sok felé kell menni,intézkedni stb,ahol nincs wc vagy ha van is akkor mocskos.
2010. júl. 30. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tavaly óta szenvedek ebben a betegségben,tényleg idegi alapon van.A természetem nagyon pesszimista,semmiben nem hiszek(sajnos mindenben a rosszat keresem),de tény hogy egy valami(valaki)segített,és szinte teljesen jól vagyok,az viszont a pszhihológus,nem gondoltam hogy 30évesen ilyen orvoshoz fogok járni,de nekem nem segített semmi ezért adtam fel a büszkeségem,és elmentem.Vagy átalakítod teljesen az életed,vagy beletörődsz és megpróbálsz azzal élni,ami okozza.Ami még jó,az a jóga!Nem hülyeség.
2010. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!