Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma érettségizek -szóbelik-,...

Ma érettségizek -szóbelik-, erre ma reggelre bedagadt az arcom egyik fele és nagyon idegesít engem. Nem vagyok képes arra, hogy annyira nagyon kinyissam a számat a számat, tehát nehezebben megy a beszéd. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Van egy kis gondom. Ma érettségizek - szóbelik. -, erre ma reggelre bedagadt az arcom egyik fele és nagyon idegesít engem. Nem vagyok képes arra, hogy annyira nagyon kinyissam a számat a számat, tehát nehezebben megy a beszéd. Mit csináljak most?

Megfogják ezt érteni? Vagy nem? Van valami módszer, ami leviszi rövid időn belül a duzzanatot? Segítsetek, légyszíves! NEm tehetem me, hogy itthon maradok.


2008. nov. 22. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet,hogy a tudatalattid befolyásolja a tested,és azért dagadt be,mert izgulsz,vagy mert nem akarsz menni?


Vagy nyugodj meg,gondolj arra,hogy leapad a duzzanat,de menj el,aztán majd lesz valami.

2008. nov. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

èn is idegi alapon látom a gondodat.

de megértik, persze majd tavasszal leteheted legközelebb. szóval ne gondold hogy csak a te kedvedért az érttségi biztoság össze áll megint.

2008. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségi életed legkönnyebb vizsgája, a tanárok mosolyognak, kedvesek, és mindent elnéznek, ha nem utáltak, akkor csak azért vonnak le pontot, amiért feltétlen muszáj. De már túl is vagy rajta, gondolom. Jól sikerült? :)
2008. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! közönöm a tippeket. Jól ám :) Négyes lett a törim, ötös a civilem. Aranyosak voltak, de mára jobban bedagadt így vszeg a fogam miatt van. Holnap megyek dokihoz :) Köszönöm midnenkinek!
2008. nov. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!