Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Edzés közben éles fájdalom...

Edzés közben éles fájdalom nyilallt a térdembe, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ezt a gyakorlatot csináltam, amit a nő a videó elején: [link]


Ez már maga az edzés végén volt, tehát bemelegítés, és kb. 35-40 perces egyéb gyakorlatok végzése után.

Év elején voltam ortopédián, mert korábban is volt már térd fájdalmam, jellemzően biciklizéskor, pl. egy emelkedőn való tekeréskor. Egyébként rengeteget mozgok évek óta, futás, biciklizés, hegymászás, túrázás, otthoni, súlyzós edzés... nincs túlsúlyom sem, 172 cm/60kg, és 28 éves vagyok.

Az ortopédus megvizsgált, és harántboltozat süllyedést, illetve enyhe gerincferdülést állapított meg. Kollagén kúra szerű szedését, és talpbetétet javasolt. Ezek meg is történtek, mindezek ellenére a tegnapi edzésnél történt ez az éles fájdalom.

Jelen helyzetben nem is tudok orvoshoz menni...

Köszönöm a válaszokat.



2020. márc. 29. 13:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!